Leden 2017

Pomocníci v boji proti nedokonalostem pleti - RECENZE

7. ledna 2017 v 18:37 | Annett3 |  COSMETICS
Akné, černé tečky, lesklá a mastná pleť - problém, se kterým se určitě nemálo z vás setkalo, nebo stále setkává. Ať už jste se tím nijak zvlášť nezabývali a řekli si, že to zmizí časem, věřím, že tu bude velká většina, která se s tím bojovat, ať už úspěšně či nikoliv. Sama už mám vyzkoušenou řadu produktů, babských rad nebo tipů od lidí, stejně jsem zastáncem toho, že to chce hlavně čas a do jisté míry je problematika ovlivněna věkem. Ale řekněme si upřímně, kdo by se se svojí nehezkou pletí s akné někdy nesnažil nic dělat a jen si pořád říkal, že to samo jednou přejde? Dnes tu mám pro vás recenze na pár produktů dvou různých značek, které mám osobně vyzkoušené. Které můžu rozhodně doporučit a které mě naopak moc nenadchly si můžete přečíst v recenzi. Samozřejmně každý má jinou pleť a co bude vyhovovat mně, nemusí vyhovovat někomu jinému, takže to prosím berte trochu s nadsázkou.


Úvodní článek - Vítejte na mém blogu

6. ledna 2017 v 23:53 | Annett3
Ahoj, zdravím vás všechny na svém blogu, na začátek bych vás chtěla aspoň trochu uvést do obrazu a částečně vás seznámit se sebou, ale také s tím, co mám s tímto blogem vlastně v úmyslu.
(ještě bych chtěla upozornit, že většinu obrázků co tady na blogu později najdete jsem fotila popřípadě i "graficky zpracovala" já, takže kdybyste se náhodou rozhodli je zkopírovat, prosím vždy uveďte zdroj :-) )

Abyste měli menší představu o tom, kdo vlastně jsem a o čem bude tento blog, chtěla bych vám sem vypsat to, co považuji za nejpodstatnější a také doufám, že vás to aspoň trochu zaujme, a že budete mít chuť se sem někdy vrátit.

Jmenuji se Anna a brzy mi bude 15 let. Ráda cestuji, čtu knížky, baví mě fotit a zajímám se také o módu a kosmetiku. Miluju dobré jídlo, tanec, hudbu, také hraju volejbal a celkem ráda mám i různé jiné sporty. Blog jsem si založila proto, abych měla prostor vypsat všechny své myšlenky, názory, co mě třeba těší a mám z toho radost a co mě naopak štve, nebo mrzí.A rozodla jsem se to sdílet veřejně, jelikož mám pocit, že byste si z toho mohli třeba něco vzít, mohlo by to být pro vás nějakým způsobem přínosné, nebo si třeba jen rádi počtete jen tak pro zábavu. Sama mám občas problém všechny své myšlenky a pocity "pochytat" a seskupit do jednoho celku, takže v to si myslím, že v tom by mi blog mohl pomoci i mně. Každopádně doufám, že se sem budete vracet rádi a mé články se vám budou příjemně číst. Mějte se krásně:)