Make a wish.. - aneb. když mám chuť psát to, co mě zrovna napadne

17. února 2017 v 23:45 | Annett3 |  MY OPINIONS
Přemýšleli jste někdy nad tím, co si vlastně v životě přejete? Co vás dělá šťastným a čeho byste chtěli dosáhnout?
Věřím, že většina za vás má nějakou představu, nějakou myšlenku, vzpomínku co v sobě nosí, která ho činí šťastným a motivuje k dosažení svých cílů.
Věci, které si přejeme, tedy můžou být věci hmotné, ale i duchovní, nebo jiné.
Hmotné může být například pořídit si nové auto. Přání, která si přejeme začínají především nějakou představou, nějakým cílem a postupným plánem, jak svého cíle dosáhnout, teda jak již zmíněné auto.
Pokud bychom začínali od úplného začátku, je potřeba si sehnat dobrou práci, řidičák... takové přání má několik "podkategorií" smím-li to tak nazvat a většinou se nezasekneme u jednoho cíle, ale musíme si za ním jít postupně. "Odfajfkovávat" si své cíle a postupně si "ušlapat" tu cestu až do konce.
Co se stane, když se nám naše přání vyplní? Samozřejmě máme radost, většinou jsme na sebe hrdí, ale co potom?V hlavě se nám zrodí nějké nové přání a takhle to jde pořád dokola. Je hodně důležité, se snažit si svá prání vyplnit a jen tak se nenechat ničím zastavit.
Život je plný splněných přání, ale jsou tu i ta, která se nám s největší pravděpodobností nevyplní. I přesto si dávejte velký pozor na to, co si přejete, protože některých přání, ať už ve vzteku či nerozvážnosti byste mohli později litovat.


Dobře, kapku jsem se tady rozepsala, doufám, že to má jakž takž hlavu a patu, jelikož jsem prostě jen sedla za monitor a měla neuvěřitelnou chuť psát. Psát to, co mě zrovna napadne.. Do komentů mi napište, jaké je vaše největší přání, zda jste někdy měli přání, které se vám splnilo a jestli jste už nějakého splněného přání litovali. To by bylo vše, mějte se krásně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káčč Káčč | Web | 9. března 2017 v 19:33 | Reagovat

Naprosto s tebou musím souhlasit :) Já těch přání mám tolik. Jedno se mi konečně splnilo a toho si také budu vážit. Našla jsem si konečně přítele, se kterým si myslím, že už to bude vše v pořádku klapat a myslím si, že on už je a bude pro mě ten pravej. Další má vytoužená přání je také auto, hlavně udělat řidičák a nadále mít s přítelem svůj vlastní baráček podle našich představ :) To je vše z mých přání, tak uvidíme jestli se nám to splní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama